Basha përforcon sulmin e Borecit!

Boreci vazhdon me përforcimin e skuadrës në prag të stinorit pranveror në elitën e futbollit vendor, njofton “infOSport.mk”. Pas Aleksander Borha dhe Luka Trajkovskit, emër i ri në rradhët e skuadrës nga Velesi, është sulmuesi anësor, Edi Basha, i cili gjatë karrierës së tij ka luajtur në Bosnje e Hercegovnë, Kroaci

Boreci vjen me dy goditje brenda ditës, transferon edhe një kolumbian

Boreci gjatë ditës së sotme ka konfirmuar dyshen Aleksander Borha dhe Luka Trajkovski, njofton “infOSport.mk”. Që të dy sot vunë të zezën mbi të bardhë, ndërsa drejtuesit e klubit nga Velesi besojnë fuqishëm në kualitetet e kësaj dyshe, që pritet të ndihmojnë skuadrën drejt realizimit të objektivave gjatë stinorit pranveror. Kolumbiani