E mbylli aventurën me Shkëndijën, shumë shpejtë pritet zyrtarizimi te Gjilani!

Angelçe Timovski pasi mbylli aventurën e tij me Shkëndijën, zgjoi interesim të madh te shumë skuadra si nga vendi, ashtu edhe nga rajoni. Burime të afërta me “infOSport.mk” ditë më parë njoftuan se për shërbimet e mbrojtësit të krahut të djathtë interes nga futbolli vendor kishin shfaqur Rabotniçki, Sileksi dhe Struga

Një largim dhe një rinovim te Shkëndija

Shkëndija dhe Angelçe Timovski kanë ndërprerë para kohe bashkëpunimin, teksa nga tabori “kuqezi” njoftojnë për vazhdimin e bashkëpunimit me Bruno Ditën, shkruan “infOSport.mk”. Ky i fundit ka vazhduar kontratën me Shkëndijën deri verën e vitit 2024, duke i qëndruar besnik fanellës “kuqezi”. Dita te Shkëndija erdhi verën e vitit 2020 nga Skënderbeu,