Barcelona me stil kampioni! Demolon Viljarealin (VIDEO)

Barcelona ka demoluar Viljarealin me rezultatin 5:1 në ndeshjen e javës së 36-të në La Liga, duke konfirmuar epitetin e kampionit të vërtetë, njofton “infOSport.mk”. Skuadra “katalunase” ishte e pamëshirshme ndaj “Nëndetëses së verdhë”, që nuk arrinte të gjejë kundërpërgjigje për futbollistët e disponuar “blaugran”. Dy brazilianët Kutinjo (11’) dhe Paulinjo