Raiola te Milani sjellë pasuesin e Ibrahimoviç! Vjen nga Ajaksi…

Mino Raiola dhe Milani kanë gati bashkëpunimin e rradhës. Një ndër menaxherët më të suksesshëm të futbollit thuhet të ju ketë gjetur “Rossonerëve” sulmuesin e së ardhmes. Bëhet fjalë për Brajan Brobej, i cili aktualisht është pjesë e skuadrës së njohur holandeze të Ajaksit. Brobej konsiderohet si sulmues i së ardhmes te