Mësohen çiftet çerekfinaliste në futsal, ja me kë luan kampioni në fuqi Futsal Shkupi

Gjatë ditës së sotme në hapësirat e Federatës së Futbollit është hedhur shorti për ndeshjet çerekfinale të Kupës së Maqedonisë, njofton “infOSport.mk”. Në këtë fazë goglat vunë përballë dy skuadrat më të mira të këtij sezoni, KMF Proekt Ciko dhe kampionët në fuqi të Futsal Shkupit. Kujtojmë skuadra nga Çairi vitin