Totenhami që eliminoi Shkëndijën, sonte eliminoi edhe Çelzin e Lampardit në “EFL Cup” (VIDEO)

Totenhami, që ditë më parë eliminoi Shkëndijën në kuadër të Liga Europa, sonte arriti që të eliminojë Çelzin e Frank Lampard në kuadër të “EFL Cup”, edhe atë vetëm pas ekzekutimit të penalltive, pasi ndeshja në kohën e rregullt u mbyll me shifrat 1:1, njofton “infOSport.mk”. Kjo bëri që skuadrat të

Shaqiri ndryshon “look-un” dhe gjen golin pas afro 10 muaj me Liverpullin (VIDEO)

Si duket është dashur të ndryshojë “look-un” për të gjetur golin e parë me Liverpullin pas afro 10 muajsh. Është ky Xherdan Shaqiri, i cili shënoi një super gol mbrëmë ndaj skuadrës së Lincoln në kuadër të EFL Cup, njofton “infOSport.mk”. Shaqiri  shënoi një super gol nga gjuajtja e lirë në