Ja sa pikë kanë grumbulluar ekipet tona përfaqësuese në Europë! Shihni renditjen e UEFA-s

Skuadrat përfaqësuese të Maqedonisë në garat europiane, javën që jemi duke lënë pas zhvilluan ndeshjet e para të turit të parë në kuadër të Ligës së Kampionëve dhe Ligës së Konferencës, njofton “infOSport.mk”. Struga Trim Lum si skuadër kampione na prezantoi në kpmpeticionin më të rëndësishëm europian në nivel klubesh, derisa