Pas Gnabryt, edhe një tjetër rast pozitiv me “Covid 19” te Bajerni

Koronavirusi tashmë nuk i ndahet edhe Bajernit të Munihut. Skuadra kampione e Gjermanisë dhe njëherit Europës, ka regjistruar edhe rastin e dytë pozitiv me “Covid 19”, pas Serzh Gnabryt. Fizioterapisti Xhiani Bianki është infektuar me COVID-19, shkruan “Bild”. Ende nuk dihet nëse Gnabry ka pasë kontakt me fizioterapistin, apo ky i