Habil Bexheti: Tetovarët duhet t’i faleminderohen ‘Ekologut’, e diela të jetë festë! (VIDEO)

Shkëndija bëhet gati për të mbyllur sezonin më të suksesshëm në historinë e tyre, ndërsa një prej rithemeluesit e kuqezinjëve në vitin 1992 dhe ish-president i Shkëndijës, Habil Bexheti me shumë emocione ka folur për nivelin që ka arritur skuadra tetovare. I EMOCIONUAR DHE KRENAR PËR ARRITJET “Tani të them të