Lajm bombë nga Italia, Milani dhe Siti shkëmbejnë yjet e tyre

Mediat italiane kanë lëshuar sot një lajm bombastik. Sipas informacioneve që vijnë nga Apeninet, Milani dhe Mançester Siti gjatë merkatos së verës mund të shkëmbejnë yjet e tyre. “Calcio Mercato”, raporton se drejtuesit e Milanit kanë piketuar brazilianin Gabriel Hesus si pasuesin ideal të Zlatan Ibrahimoviç. Vlera e brazilianit në treg është