Juventusi nuk ka të ndalur, kësaj rradhe transferon një futbollist nga Bundesliga

Skuadra kampione e Italisë vazhdon me selektimin dhe rifreskimin e skuadrës. Pasi transferoi disa emra të mëdhenj deri në këto momente, tashmë drejtuesit e skuadrës torineze ka kthyer shikimin drejt futbollistëve të rinj, që pritet të jenë e ardhmja e skuadrës “bardhezi”. Kësisoj ata në rradhët e tyre kanë angazhuar Idrisa