Portieri i Realit që dha “12 minuta shtesë” (FOTO)

Pak sekonda para përfundimit të finales në Ligën e Kampionëve ndërmjet Juventusit dhe Real Madridit, portieri rezervë i madrilëneve, Kiko Kasila është shfaqur duke dhënë “12 minuta lojës shtesë”. Sikurgishtë se kjo ishte në formë të shakaje, pasi Kasila me numrin 12-të simbolonte 12 tituj që kanë fituar në kompeticion më