Renova barazon me serbët e Javor

Renova sot në qytetin turistik të Ohrit ka zhvilluar edhe ndeshjen e tretë kontrolluese në kuadër të fazës së përgatitjeve, njofton “infOSport.mk”. Pas dy fitoreve të njëpasnjëshme ndaj Pobedës (1:0) dhe Vëllazërimit (5:0), sot të përzgjedhurit e trajnerit Vllatko Kostov barazuan pa gola ndaj skuadrës serbe të Javorit, e cila gjithashtu