Policia maqedonase, kontrolle të rrepta ndaj tifozëve shqiptarë

Kur kanë mbetur më pak se 10 minuta deri në fillimin e ndeshjes midis Maqedonisë dhe Shqipërisë, tifozët shqiptarë ende nuk janë futur brenda stadiumit, në tribunën aty pas golave, shkruan “infOSport.mk”. Kjo për shkak kontrolleve të rrepta nga ana e policisë maqedonase, e cila po kontrollon gjithçka që tifozët shqiptarë