Leganesi turpëron “Mbretërit” e Botës, Real Madridin (VIDEO)

Leganesi ka bërë surprizën më të madhe në kuadër të ndeshjeve çerekfinale të Kupës së Spanjës, duke eliminuar kampionët e Realit të Madridit, njofton “infOSport.mk”. Është kjo një goditje e madhe për “mbretërit” dhe trajnerin Zinedin Zidan, që tashmë nuk mund të llogarisë në asnjë trofe në futbollin spanjoll. Duke pasur