Pas Piolit “Covid 19” prek edhe një tjetër trajner në Serie A

“Covid 19” nuk po kursen as trajnerët e Serie A, transmeton “infOSport.mk”. Pas infektimit të Stefano Piolit të Milanit, i rradhës që e pëson është një ish i “kuqezinjëve”, Marko Xhiampaoli, aktualisht trajner i Torinos. Italiani është izoluar menjëherë dhe rrezikon të jetë në stol kundër Interit javën e ardhshme. Gjithsesi