Ish-futbollisti i Real Madridit del në gjyq, akuzohet për pornografi me fëmijë

Ish-mbrojtësi i Real Madridit dhe Gjermanisë, Kristof Metzelder do të përballet me gjyq. Kristof Metzelder do të duhet të paraqitet në Gjykatën e Dyzeldorfit më 29 Prill pasi u akuzua për posedim dhe shpërndarje të pornografisë së fëmijëve. Ish-qendërmbrojtësi i Real Madridit është akuzuar për posedim të materialit pornografik, si dhe