Ndeshja e “zjarrtë” Maqedoni-Shqipëri mbyllet me barazim (VIDEO)

Ndeshja e shumë pritur midis Maqedonisë dhe Shqipërisë e zhvilluar në Strumicë, është mbyllur me barazimin 1:1. Ishte ky epilogu i këtij takimi, ku aktorët në teren më të mirën nga vetja dhanë në pjesën e dytë. Pikërisht në këtë pjesë u shënuan edhe të dy golat, me Shqipërinë që avansoi