Komitët përveç ofendimeve ndaj shqiptarëve, kësaj rradhe u bënë edhe “politikan”

Ndeshja e javës së 24-të në elitën e futbollit vendor midis Vardarit dhe Renovës ishte ndërprerë në minutën e 35-të, pasi grupi i tifozëve “Komitët” vazhduan me avazin e vjetër duke ofenduar shqiptarët, njofton “infOSport.mk”. Përveç kësaj ata kësaj rradhe madje përfshinë edhe politikën, duke shpalosur një pankartë që kishte të