Super Zeneli dhe Kosova në pushim shkon me epërsi minimale ndaj Azerbejxhanit (VIDEO)

Përfaqësuesja e Kosovës e ka mbyllur me epërsi minimale 1:0 pjesën e parë përballë Azerbejxhanit, ndeshje kjo e vlefshme për grupin 3 të Ligës ‘D’ të Kombeve, njofton ‘infOSport.mk’. Ka qenë Arbër Zeneli që zgjoi në këmbë shumë herët tifozët e pranishëm në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, kur me të djathtën e