Formacionet zyrtare, Shkëndija-Makedonija GJ.P

Pas pak në stadiumin e qytetit në Tetovë do të startojë derbi ndeshja e javës së 14-të midis Shkëndijës dhe Makedonija GJ.P, njofton “infOSport.mk”.

Ndërkohë kur kanë mbetur vetëm edhe pak minuta deri në fillimin e këtij takimi (starton në ora 13:00), të dy trajnerët, Ernest Gjoka në njërën anë dhe Zhikica Tasevski në anën tjetër, kanë zbardhur formacionet me të cilët do të kërkojnë të bëjnë më të mirën në këtë ndeshje.

Më poshtë mund të shihni formacionet e të dyja skuadrave:

Leave a Reply