Formacionet zyrtare, San Marino-Shqipëri

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes San Marino – Shqipëri, e vlefshme për ndeshjen eliminatore për Botërorin e vitit 2022 që do të mbahet në Katar.

Ndeshja nis nga ora 20:45, ndërsa tashmë trajnerët e të dyja kombëtareve kanë caktuar emrat e futbollistëve me të cilët do të zbresin në fushë.

Shqipëria në dy xhirot e para të grupit “I” ka marrë vetëm një fitore (ndaj Andorrës), dhe një disfatë (ndaj Anglisë).

Leave a Reply