Ditë zie në futbollin shqiptar, ndërroi jetë ish trajneri i Shkëndijës së Tetovës

Ditë zie në futbollin shqiptar, ku ka ndërruar jetë ish-trajneri i Korabit dhe Shkëndijës së Tetovës, Bexhet Shehu. Këtë lajm të trishtë e ka bërë të ditur gazetari i njohur shqiptarë, Dëfrim Methasani nëpërmjet një postimi në faqen e tij zyrtare, ku shpreh ngushëllimet për profesor Shehun, i cili kishte lënë