Ekspedita e Struga Trim Lum arriti në Islandë, gati për një histori të re

Ekspedita e Struga Trim Lum ka arritur në Islandë, aty ku të enjtën do të zhvillojë një ndër ndeshjet më të rëndësishme të këtij sezoni, atë të kthimit të fazës “play-off” në kuadër të Ligës së Konferencës, njofton “infOSport.mk”. Struga Trim Lum do të përballet me ekipin e Breidablik, ndaj së

UEFA konfirmon Ohrin dhe arbitrët për ndeshjen Struga Trim Lum-Breidablik

UEFA përmes faqes së saj zyrtare ka konfirmuar se Struga Trim Lum ndeshjen e parë të fazës ‘play-off’ në kuadër të Ligës së Konferencës do ta zhvillojë në stadiumin e qytetit në Ohër, ndërsa njëkohësisht ka caktuar edhe arbitrët që do të ndajnë drejtësinë në këtë takim, njofton “infOSport.mk”. Ndeshjen e