Bruno Fernandesh dërgon Portugalinë në Katar, Maqedoninë në shtëpi (VIDEO)

Portugalia e Bruno Fernandesh dhe jo e Kristiano Ronaldos i ka dhënë fund ëndërrës së madhe të Maqedonisë për kualifikim në Botërorin “Qatar 2022”, njofton “infOSport.mk”. Portugalia shënoi fitore 2:0 sonte në “Dragao Stadium” të Portos, edhe atë duke iu falënderuar “dopietës” së Fernandesh, mesfushorit të Junajtedit, i cili në këtë