Junajtedi vallëzon nën ritmin e Pogbas dhe Solskjaer (VIDEO)

Ole Gunar Solskjaer ka ringjallur Mançester Junajtedin, ndërsa njëkohësisht ka ringjallur edhe Poll Pogban, i cili ishte nën hije në kohën derisa trajner i “Djajve të Kuq”, ishte Zhoze Murinjo, njofton ‘infOSport.mk’. Nën drejtimin e strategut norvegjez, skuadra e Junajtedit morri edhe fitoren e tretë me rradhë, ndërsa Pogba në dy ndeshjet e fundit

Çelzi pranon ofertën 10 milionëshe për portierin Begoviç

Çelzi ka pranuar ofertën prej 10 milion sterlina nga ana e Burnmaut për portierin rezervë, Asmir Begoviç, shkruan “Sky Sports”, përcjellë “infOSport.mk”. Drejtuesit e të dyja skuadrave kanë arritur marrëveshjen, ndërsa tashmë mbetet vetëm edhe Begoviç të bisedojë për kushtet personale, që më pas të ju nënshtrohet vizitave mjekësore. Begoviç edhe më