Panuçi nuk merr Xhakën dhe Kaçen në Kombëtare?

Trajneri i ri i Kombëtares së Shqipërisë, Kristian Panuçi e ka nisur me minirevulacion punën në stolin “kuqezi”. Panuçi ende nuk e publikuar listën, ndërsa ka planifikuar të grumbullojë 23 emra për dy ndeshjet eliminatore që Kombëtarja e Shqipërisë do t’i luajë ndaj Lihteshtejnit dhe Maqedonisë. Sipas mediave shqiptare, për këto