Super Runi vjen me një super gol nga goditja e lirë (VIDEO)

Golashënuesi №1 në historinë e Kombëtares angleze dhe skuadrës së Mançester Junajtedit, Uejn Runi vazhdon shkëlqimin e tij në fushat e futbollit amerikan. Veterani deçiziv në fitoren 1:0 të Di Si Junajted ndaj Torontos, duke shënuar një super gol nga gjuajtja e lirë në minutën e 18-të. https://twitter.com/twitter/statuses/1052715302679654400 Runi në 5 ndeshjet e