Partizani i Tiranës postin e Drejtorit Sportiv i’a beson Elton Marinit

Elton Marini, një emër i njohur për futbollin shqiptarë dhe më gjërë, gjatë ditës së sotme edhe zyrtarisht është prezantuar si Drejtro i ri Sportiv i Partizanit të Tiranës, njofton “infOSport.mk”. Marini është prezantuar sot nga presidenti Gazment Demi dhe menjëherë do të nis detyrën e re në shërbim të skuadrës. Ish