Shkëndija avanson ndaj Renovës (VIDEO)

Derbi i javës së 17-të midis Renovës dhe Shkëndijës ka filluar në mënyrën më të mirë, njofton “infOSport.mk”. Vetëm pas tre minutave lojë një aksion i mrrekulllueshëm nga ana e futbollistëve mysafir kushtimisht thënë rezultoi me gol në rrjetën e Kobetiç. Egzon Bejtullai mjaft mirë pranoi një top nga e djathta,