Shkëndija avanson ndaj Renovës (VIDEO)

Derbi i javës së 17-të midis Renovës dhe Shkëndijës ka filluar në mënyrën më të mirë, njofton “infOSport.mk”. Vetëm pas tre minutave lojë një aksion i mrrekulllueshëm nga ana e futbollistëve mysafir kushtimisht thënë rezultoi me gol në rrjetën e Kobetiç.

Egzon Bejtullai mjaft mirë pranoi një top nga e djathta, ndërsa edhe më mirë harkoi në zonë për Besart Ibraimin, i cili realizoi gol me kokë për rezultat 1:0.

Besart Ibraimi gol ndaj Renoves

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLSHKENDIJA AVANSON NDAJ RENOVESRENOVA – SHKENDIJA 0:1(B. Ibraimi 3')

Публикувахте от infosport.mk в 25 ноември 2017 г.

Leave a Reply