Herera i Rabotniçkit shënon direkt nga rivënia e këndit duke iu falënderuar edhe Zahov (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i parë në ndeshjen në Tetovë midis Shkëndijës dhe Rabotniçkit, njofton “infOSport.mk”. Edhe pse armata e madhe “kuqezi” me pa durim prisnin gol në rrjetën e Rabotniçkit, ndodhi e kundërta. Është skuadra shkupjane ajo që avansoi përballë kampionëve në fuqi, falë një super ekzekutimi të rivënies nga