Herera i Rabotniçkit shënon direkt nga rivënia e këndit duke iu falënderuar edhe Zahov (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i parë në ndeshjen në Tetovë midis Shkëndijës dhe Rabotniçkit, njofton “infOSport.mk”. Edhe pse armata e madhe “kuqezi” me pa durim prisnin gol në rrjetën e Rabotniçkit, ndodhi e kundërta.

Është skuadra shkupjane ajo që avansoi përballë kampionëve në fuqi, falë një super ekzekutimi të rivënies nga këndi të kolumbianit Herera, i cili duke iu falënderuar edhe portierit Zahov, shënoi një super gol për avantazhin e Rabotniçkit në minutën e 53-të prej 1:0.

AUTOGOL I ZAHOV, RABOTNIÇKI AVANSON NDAJ SHKËNDIJËS NË TETOVË

AUTOGOL I ZAHOV, RABOTNIÇKI AVANSON NDAJ SHKËNDIJËS NË TETOVËLPFMV – Java 23SHKËNDIJA – RABOTNIÇKI 0:1(K. Zahov a.g 53')

Публикувахте от infosport.mk в Сряда, 11 март 2020 г.

Leave a Reply