Vllaznia demolon Devollin, shënojnë Imeri dhe Isaevski

Vllaznia e Shkodrës, pjesë e së cilës janë edhe futbollistët nga vendi ynë, Mevlan Adili, Demir Imeri dhe Aleksandar Isaevski, ka shënuar një ndër fitoret më të thella në ndeshjet e raundit të parë të Kupës së Shqipërisë, njofton “infOSport.mk”. Vllaznia shënoi fitore 7:0 kundër Devollit, ndërsa në listën e