Tifozi goditi me shkop futbollistët e Vëllaznimit! Ja vendimi i FFK-së

Komisioni i Disiplinës në Superligën e Kosovës më në fund ka marrë vendimin për ndeshjen e ndërprerë ndërmjet Flamurtarit dhe Vëllaznimit, e vlefshme për ndeshjet e javës së 11-të,  ku tifozët vendas të skuadrës prishtinase u futën në fushë dhe goditën futbollistët kundërshtarë. Komisioni në fjalë ka regjistruar ndeshjen me rezultatin