ZYRTARE, Luis Suarez bashkohet me Messin te Inter Majami

Ish sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, tashmë edhe zyrtarisht ka nënshkruar kontratë me skuadrën e Inter Majami, njoftuan nga tabori i skuadrës amerikane përmes faqes së tyre zyrtare. Në Florida, Suarez do të bashkohet me me shokun e tij të ngushtë dhe ish bashkëlojtarë te Barcelona, Lionel Messi. https://twitter.com/InterMiamiCF/status/1738231756191412652?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1738231756191412652%7Ctwgr%5E71155ed6091856f9baf934c8559dce999042baae%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fsportal.bg%2Fnews-2023122215095045563 Sulmuesi uruguaian me ekipin