LPFM, java 23: Shkëndija dhe Renova luajnë të shtunën, Shkupi të dielën

Java e 23-të në elitën e futbollit vendor do të zhvillohet në dy ditë, njofton “infOSport.mk”. E shtuna sjellë përballjet e dy skuadrave shqiptare nga Tetovë, Shkëndijës dhe Renovës, teksa tre ndeshjet tjera në program janë të dielën, njofton “infOSport.mk”. Shkëndija që po vazhdon shkëlqimin e saj këtë edicion, gjatë ditës