Juventus urdhëroi Ronaldon të rikthehet në karantin, portugezi refuzon!

Futbollisti titullarë i Juventus, Daniele Rugani mbrëmë vonë rezultoi pozitiv në testin e koronavirusit, që tashmë është përhapur thuajse në gjithë Italinë. Mbrojtësi “bardhezi” nuk ishte ndjerë mirë dhe kishte pasur disa nga simptomet, ndërsa nga tabori i skuadrës kampione të Italisë kishin lëshuan një deklaratë për shtyp, përmes të cilit