Skena të pabesueshme, ish-ylli i Interit arrestohet pas një sherri me prindërit e tij (VIDEO)

Ish-futbollsiti i Interit, Fredi Guarin, gjatë ditës së sotme është përfshirë në një ngjarje të pazakontë, teksa u arrestua nga policia kolumbiane në shtëpinë e prindërve të tij. Dyshohet se shkaku i arrestimit të mesfushorit kolumbian ka qenë dhuna në familje. Një video ka qarkulluar së fundmi në mediat kolumbiane dhe rrjetet