Dinamo Zagrebi i frikësohet Muzafer Ejupit

Sot në kuadër të javës së 36-të në elitën e futbollit kroat do të zhvillohet derbi ndeshja e javës ndërmjet Osijekut dhe Dinamo Zagrebit, njofton “infOSport.mk”. Ndeshjet mes këtyre dy skuadrave viteve të fundit gjithnjë kanë sjellë shumë paqartësi, ndërsa njëjtë pritet të jetë edhe kësaj rradhe. Ndeshjen e fundit mes këtyre