Gjendet në 204 metra thellësi trupi i pajetë i futbollistes shqiptare, Florijana Ismaili

Policia italiane më në fund ka konfirmuar lajmin tragjik: Florijana Ismajli është mbytur në ujin e liqenit të Komos. Konfirmimi erdhi sot pasi forcat e marinës italiane dhe të zjarrfikëses që ishin angazhuar për të gjetur trupin, kanë arritur ta nxjerrin atë nga thellësitë e liqenit. Roboti nënujor e ka gjetur