Shkëmbim spektakolarë, De Ligt në Madrid, dy yje të Realit te Juventusi!

Juventusi dhe Real Madridi mund të kryejnë një shkëmbim spektakolar, teksa e përditshmja spanjolle, “Don Balon”, shkruan se numri një i madrilenëve, Florentino Perez, është i gatshëm t’ia ofrojë Juventusit dy brazilianët Marcelo dhe Eder Militano në këmbim të holandezit, Mathijs de Ligt. Marcelo dhe Militao nuk bëjnë pjesë në planet