Interes nga SHBA për Bardhin, Trabzonspor kërkon 4.5 mln euro dëmshpërblim!

Ditë më parë mesfushori shkupjan Enis Bardhi përmes rrjeteve sociale paralajmëroi se do të qëndrojë tek skuadra e Trabzonspor edhe në sezonin e ri, pavarësisht thashethemeve që e shihnin atë jashtë kësaj skuadre me të përfunduar sezoni. Ndërkohë së fundmi në skenë ka dalë një ofertë joshëse nga SHBA-të, ndaj dhe