Edhe Mustafi del në përkrahje të Mesut Ozil

Futbollisti shqiptarë me origjinë nga Gostivari, Shkodran Mustafi thotë se e respekton vendimin që ka marrë Mesut Ozil për t’u tërhequr nga kombëtarja e Gjermanisë, pas akuzave të shumta që ka marrë në lidhje me fotografinë e postuar me presidentin turk Rexhep Taip Erdogan. Mustafi dhe Ozil kanë qenë bashkëlojtarë në Kampionatin