Njëri prej futbollistëve nga Maqedonia rezulton pozitiv me Covid 19 te Vllaznia e Shkodrës!

Raste të reja me koronavirus te skuadra nga Superliga e Shqipërisë, Vllaznia e Shkodrës. Erdenis Gurishta, Eni Imami, Uheid Hoxha dhe zv trajneri Elvis Plori, kishin rezultuar pozitivë që disa ditë më parë, ndërsa tashmë siç njofton “Panorama Sport”, edhe 4 të tjerë kanë rezultuar me “Covid 19”, duke e

Sedat Berisha në formacionin e më të mirëve në Shqipëri

Sedat Berisha me skuadrën e Vllaznisë së Shkodrës janë duke bërë rezultate të mira në Superligën e futbollit shqiptarë. Fitoret e fundit kanë larguar Vllazninë nga pozitat e rënies nga Superliga, me ekipin shkodran që aktualisht mban vendin e 8-të me 36 pikë, 2 më shumë se Teuta e Durrësit