Shkëndija dhe Vllaznimi i Gjakovës ndahen miqësisht në Tetovë (VIDEO)

Shkëndija e Tetovës dhe trajneri i tyre, Qatip Osmani pushimin në kampionatin vendor për shkak paraqitjes së përfaqësueses së Maqedonisë në eliminatoret për Europianin e vitit 2020 e ka shfrytëzuar për një miqësore kundër skuadrës së Vllaznimit të Gjakovës, njofton “infOSport.mk”. Ndeshja e zhvilluar në Tetovë u mbyll me rrjeta të