Zhires zbulon listën e Kosovës për ndeshjet e qershorit, mungojnë Muja, Rrahmani dhe Daku

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Alan Zhires, ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për dy ndeshjet e muajit qershor ndaj Rumanisë dhe Bjellorusisë në kuadër të kualifikimeve për EURO 2024. Në listën e përbërë prej 23 futbollistëve edhe kësaj radhe nuk kanë munguar befasitë. Pas një kohe të gjatë është