Reali kërkon plotë 50 mln euro për Marselon

Marselo shumë lehtë mund të ndodh që të largohet nga Reali i Madridit, aty ku fitoi gjithçka.

Media pranë klubit iberik “Bernabeu Digital”, shkruan se drejtuesit “madrilenë” pranojnë ta shesin brazilianin për jo më pak se 50 milionë euro.

Veterani Marselo është aktivizuar kryesisht këtë sezon si lojtar stoli dhe thuajse e ka humbur vendin në formacionin titullar ndaj Ferland Mendit.

 

Leave a Reply