FC Shkupi dhe Shkëndija fitojnë, Struga Trim Lum sërish barazon me Makedonija GJ.P

Të dielën u rrumbullaksua java e e 23-të në elitën e futbollit vendor, aty ku Struga Trim Lum vazhdon të udhëheq renditjen, pavarësisht edhe një barazimi tjetër ndaj Makedonija GJ.P, brenda disa ditëve, njofton “infOSport.mk”. Përkundër dominimit të plotë që kishte skuadra strugane edhe sot ndaj skuadrës shkupjane, goli mungoi në