Godet Gostivari, prezanton dy futbollistë të Renovës dhe një të Llapit!

Gostivari gjatë ditës së sotme ka prezantuar 3 super përforcime, që vijnë nga klube të elitës, njofton “infOSport.mk”. Fjala është për dyshen e Renovës, Artan Veliu – Jasir Selmani, si dhe për futbollistin e talentuar tetovar të skuadrës kosovare të Llapit, Premtim Jakupi. Për këtë të fundit “infOSport.mk” kishte informuar që

Pas Artan Veliut, edhe një tjetër futbollistë ndahet me Renovën!

Pas Artan Veliut nga rradhët e Renovës është larguar edhe Vahit Murati, ndërsa që më parë, menjëherë pas përfundimit të stinorit vjeshtorë, nga rradhët e skuadrës nga Xhepçishti ishte larguar edhe Sulejman Kulibali, njofton “infOSport.mk”. Gjithë këto largime drejtuesit e Renovës pritet ti zëvendësojnë gjatë këtyre ditëve, ndërsa veçmë përforcimi i